AKCIE PRE FIRMY PRE ŠKOLY KARIÉRA OTÁZKY GA CLUB KONTAKT hledat
Vlk a lev
Hráme: od 14.10. do 17.11. v multikine

rodinný, dobrodružný
FR - 2021 - (U) - 100 minút - BON
Titulky/dabing: slovenský dabing

Réžia: Gilles de Maistre
Hrajú: Molly Kunz, Graham Greene, Charlie Carrick

Obsah:
Nečakané priateľstvo. Neuveriteľné dobrodružstvo.
V kanadskej divočine zvedie osud dokopy mladé dievča s mláďatami dvoch obávaných šeliem a na svete je priateľstvo, aké nemá páru.
Snímku režíroval tvorca úspešného filmu Mia a biely lev, Gilles de Maistre, a je výnimočná tým, že sa opäť natáčala so skutočnými zvieratami a zaobišla sa bez digitálnych trikov.
Dvadsaťročná Alma preruší štúdium hry na klavíri a odíde na nejaký čas na chatu po dedkovi, ktorá sa nachádza na ostrove uprostred majestátnej kanadskej divočiny. Krátko nato sa jej život obráti hore nohami. Po leteckej havárii objaví v lese malé levíča určené na výcvik v cirkuse a v rovnakom čase sa zároveň ujme aj mláďaťa vzácneho strieborného vlka, ktoré do chaty prinesie vlčica zvyknutá na prítomnosť a priazeň Alminho dedka. Rozhodne sa zvieratá ochrániť pred svetom ľudí a postarať sa o ne. Spolu tak vytvoria originálnu rodinu. Zvieratá majú ostrov len pre seba a v prírode si cvičia svoje divoké inštinkty. Alma ich učí počúvať hru na piane a hoci sa vlk a lev z rozkošných mláďat postupne vzhľadom a silou menia na obávané šelmy, puto medzi všetkými tromi je čoraz silnejšie. Ich idylické spolužitie však po čase naruší dotyk civilizácie.

Oficiálna stránka:
http://www.bontonfilm.sk/vlk-a-lev

Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=nMLSvNdH1hA&ab_channel=BONTONFILMSK

Čas premietania:

AKTUÁLNY PROGRAM