AKCIE PRE FIRMY PRE ŠKOLY KARIÉRA OTÁZKY GA CLUB KONTAKT hledat
Lov
Hráme: od 11.6. do 8.7. v multikine

thriller
USA - 2020 - (15) - 90 minút - CIN
Titulky/dabing: slovenské titulky

Réžia: Craig Zobel
Hrajú: Betty Gilpin, Hilary Swank, Ike Barinholtz, Wayne Duvall, Ethan Suplee, Emma Roberts, Christopher Berry, Sturgill Simpson, Kate Nowlin, Amy Madigan, Justin Hartley, Glenn Howerton, Macon Blair, Teri Wyble, Steve Coulter

Obsah:
Ulov si svojho človeka
Poľovačka na ľudí? Príšerný nápad, ktorý sa skupina „inak rozmýšľajúcich“ jedincov rozhodne vyskúšať naživo. Lov je znepokojujúci originálny thriller od tvorcov hororových filmov Uteč, My a série Očista.
Dvanásť ľudí sa zobúdza na lúke uprostred lesa. Nepoznajú sa, nevedia kde sú, ani ako sa tam dostali. Netušia, že boli vybratí na špeciálny účel... stali sa lovnou zverou.
Kto a prečo na nich poľuje? Skôr ako si stihnú odpovedať, niektorí z nich padnú mŕtvi na zem. Tí, ktorí prežili prvú salvu, začínajú tušiť, že ide o život, a že neznámi strelci neprestanú, kým ich všetkých nezlikvidujú. Normálny človek, by takúto situáciu nezvládol, lenže Crystal (Betty Gilpin) našťastie celkom normálna nie je. Nechystá sa zomrieť a urobí všetko pre to, aby prežila. Dokonca sa môže stať, že z lovcov budú obete…

Jason Blum, producent vynikajúcich hororov Uteč, My a série Očista, a Damon Lindelof, spoluautor televíznych seriálov Pozostalí a Stratení, prichádzajú s mysterióznym thrillerom, ktorý sa miestami stáva až čiernou komédiou. Záleží na povahe a predstavivosti diváka.

Oficiálna stránka:
http://www.cinemart.sk/filmy/lov/

Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=JC6sD52Dp0M&feature=emb_logo

Čas premietania:

AKTUÁLNY PROGRAM