AKCIE PRE FIRMY PRE ŠKOLY KARIÉRA OTÁZKY GA CLUB KONTAKT hledat
Neviditeľný
Hráme: od 4.6. do 10.6. v multikine

horor, thriller
USA - 2020 - (15) - 124 minút - CIN
Titulky/dabing: slovenské titulky

Réžia: Leigh Whannell
Hrajú: Elisabeth Moss, Oliver Jackson-Cohen, Aldis Hodge, Storm Reid

Obsah:
„Už ma nikdy neuvidíš. A bude ťa to bolieť.“
Zlovestný odkaz bývalého milenca by sa dal vysvetliť rôznymi spôsobmi. Lenže ten pravý význam je desivý a nepredstaviteľný.
Leigh Whannell, režisér originálneho thrilleru Upgrade, prichádza s ďalšou žánrovou lahôdkou, v ktorej inovatívne oživuje legendárneho hororového antihrdinu.
Keď Cecília (Elisabeth Moss, hviezda zo seriálu Príbeh služobníčky) pochopila, že chodí s psychopatom, bolo už žiaľ neskoro. Odrezaná od sveta v luxusnom sídle majetníckeho vynálezcu pochopí, že ak chce prežiť, musí ujsť. Podarí sa jej to, a keď sa od ex partnerovho právnika navyše dozvie, že ten jej odchod neuniesol a spáchal samovraždu, môže sa po rokoch znovu slobodne nadýchnuť.
Okrem toho je ešte aj veľmi bohatá, lebo jej mŕtvy milenec z nejakého zvláštneho zvráteného dôvodu zanechal obrovský majetok. Tak prečo je stále taká nepokojná? Prečo má stále nervy na prasknutie? Prečo sa okolo nej dejú veci, ktoré si nevie vysvetliť a ktoré majú stále desivejší priebeh a dôsledky? Existujú len dve vysvetlenia. Buď sa Cecília celkom vážne zbláznila, alebo sa v jej blízkosti pohybuje niekto doslova neviditeľný, niekto, kto má jediný cieľ – pripraviť Cecíliu o všetko, na čom jej v živote záleží. Lenže ako sa dá bojovať s nepriateľom, ktorého nevidíte a ktorý je možno len výplodom vašej fantázie?

Film Neviditelný, ktorý sa inšpiroval legendárnym monštrom štúdia Universal, vznikol v produkcii spoločnosti Blumhouse Jasona Bluma, ktorá sa v posledných rokoch vyprofilovala na tvorcu veľmi originálnych a kvalitných hororov (Uteč, My).

Oficiálna stránka:
http://www.cinemart.sk/filmy/neviditelny/

Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=ns9tm63J37g&feature=emb_logo

Čas premietania:

AKTUÁLNY PROGRAM